Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 187743899

Lisař - seřizovač

- [1.7. 2024]

WEBA Olomouc, s.r.o. - jsme úspěšná mezinárodní firma dodávající unikátní nástroje zákazníkům do celého světa.

Hledáme nyní posilu do našeho týmu v Olomouci.

Náplň práce:
Na pracovišti sériové výroby máme 30 pracovníků ve třísměnném provozu. K moderní lisovací lince hledáme kolegu, který doplní náš stávající tým
5 lisařů (2 lisaři na směně).

Po kompletním zaškolení budete mít na Vaši pozici na starost:
- seřizování lisovací linky horkého tváření
- nastavení lisovacích parametrů
- správu programů nahřívací pece a dílčí programování robotů ABB (vše s podporou zkušených kolegů)
- současně budete provádět dílčí údržbu svěřených zařízení (větší údržby obstarává údržbářský tým).

Požadujeme:
- SŠ strojírenského zaměření
- praxe na obdobné pozici min. 1 rok (možné i vstřikolisy)
- technická zdatnost
Hledáme samostatného a spolehlivého kolegu s důrazem na kvalitu výrobku

Nabízíme:
- Nadstandardní mzdové příplatky (např. noční směna 20% + 20 Kč / hod)
- Moderní prostředí s firemní kantýnou a zaměstnaneckým parkovištěm
- 5 týdnů dovolené
- Multisport karta
- Kafeterie / příspěvek na živ. / penz. pojištění (24000 Kč / rok)
- Závodní stravování s příspěvkem
- Kompletní servis firemního oblečení
- A mnohem více

Jméno:

Ilona Goby

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:Mapa779 00 Olomouc

Vidělo:

57 lidí

Mzda/plat:

Dohodou