Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 187786659

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE - Choceň - 4 500Kč/ měsíčně

- [2.7. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Náplň práce:
• Úklid vrátnice
• Směna ranní
Požadujeme:
• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Spolehlivost
• Pečlivost
Nabízíme:
• Mzda: 4 500 Kč/měsíčně
• Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem
• Možnost kariérního růstu
• Odměny
• HPP, vhodné i pro OZP
• Benefity: VIP club Datart, ČSOB zvýhodněný zaměstnanecký balíček, T-mobile zaměstnanecký balíček

Skupina PROTECTON
Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat od Po-Pá v čase 7:00 - 15:30
Tel. číslo: 606 618 006, 606 606 040
E-mail: nabor@protecton.cz
Více informací o společnosti najdete na našem webu

Jméno:

PROTECTON HOLDING, a.s.

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:Mapa565 01 Ústí nad Orlicí

Vidělo:

56 lidí

Mzda/plat:

4 500 Kč