Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 187853255

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí

- TOP - [7.7. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Náplň práce:
-Řízení projektů pozemní stavby pod vedením hlavního stavbyvedoucího
-Koordinace práce při realizaci projektů
-Komunikace s investory a dodavateli

Požadavky:
-Min. SŠ stavebního směru (výhodou)
-Velmi dobrou orientaci v dokumentaci staveb
-Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
-Řidičské oprávnění skup. B – aktivní řidič ochotný jezdit
-Znalost MS Office
-Dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, pracovitost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
-Nadstandardní platové ohodnocení (45.000 až 55.000 Kč)
-Stabilní česká společnost
-Možnost částečné práce z domova
-Služební automobil i k soukromým účelům, telefon, notebook
-Denní dojezd domů
-5 týdnů dovolené

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na predvyberovka@email.cz

Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.
Michaela Krátká

Telefon:

737... zobraz číslo

Lokalita:Mapa155 00 Praha 5

Vidělo:

100 lidí

Mzda/plat:

55 000 Kč