Hlavní stránka > Práce > Zemědělství > Inzerát č. 187881506

Traktorista - obsluha postřikovače

- [4.7. 2024]

Společnost SOLVIT, s.r.o. přijme do svého týmu zaměstnance na pozici traktorista v rostlinné výrobě.

Náplň práce: Obsluha samochodného postřikovače a jiné zemědělské techniky.

Místo výkonu práce: Holice

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Směnný provoz: pružná pracovní doba

Požadujeme:
- minimálně výuční list
- řidičský průkaz skupiny T nebo C
- praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- dotované stravování
- příspěvek na životní pojištění

První kontakt prosím učiňte na tel. čísle 606 740 625 nebo na e-mailu: vladimir.dalecky@solvit.cz

Jméno:

SOLVIT, s.r.o.

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:Mapa534 01 Pardubice

Vidělo:

320 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč