Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 188173804

ŽELEZOBETONÁŘI / TESAŘI práce v Německu

- [11.7. 2024]

Jsme generální dodavatel staveb na klíč působící převážně v Německu a hledáme šikovné, manuálně zručné pracovníky (popřípadě celou montážní skupinu) k vykonávání práce v Bavorsku(Mnichov a okolí) a se zkušenostmi s tesařskými a šalovacími pracemi. Pokud hledáte stabilní zaměstnání, jistý výdělek a férové podmínky, neváhejte a ozvěte se, možná hledáme právě Vás!
Co vás čeká?
- řezání, ohýbání a vázání armatury
- montáž a demontáž systémového bednění (PERI)
- výroba drobného bednění a výdřev ze stavebního řeziva
- osazování výdřev, prostupů, dilatačních a izolačních prvků atd.
- betonáž (přímá z mixu, bádie, pumpa)
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- praxe s monolitickými konstrukcemi podmínkou
- samostatnost, spolehlivost a časová flexibilita
- manuální zručnost
- velmi dobrý zdravotní stav
- středoškolské vzdělání s výučním listem v oboru železobetonář, tesař nebo zedník (výhodou)
- německý jazyk není vyžadován - na stavbě se mluví česky, slovensky, ukrajinsky, rusky a moldavsky
Co vám můžeme nabídnout?
- práci na HPP
- 30 dní placené dovolené/za rok + 12 dní placené německé státní svátky/za rok
- zajištěné ubytování v místě výkonu práce na náklady zaměstnavatele (Feldkirchen-Westerham)
- cílové a výkonostní prémie – osobní hodnocení, prémie
- zdravotní a sociální pojištění v Německu + v zemi bydliště
- turnusy 3/1 nebo dle domluvy
- členství ve fitness centru
- podpora při jednání s německými úřady – např. v případě nároku na přídavky na děti (250,00 € / á dítě měsíčně)
- nástupní plat / garantovaná německá mzda: na HPP: 2.650,00 EUR - 3.100,00 EUR / měsíčně = cca.67.000,00 Kč – 78.500,00 Kč / měsíčně - dle počtu odpracovaných hodin (průměrně měsíčně odpracováno cca 170 - 185 hodin) => 12,64 EUR - 14,85 EUR = cca.315,00 Kč - 375,00 Kč / čistého na hodinu

Zájemci se ozvěte na následující e-mail: hunalova@haus365.eu

Informace o firmě najdete na www.haus365.cz; www.haus365.eu

Jméno:

A.H.

Telefon:

017... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

203 lidí

Mzda/plat:

V textu