Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 188242183

Rozpočtář/přípravář staveb - obor stavební izolace

- [13.7. 2024]

Do naší společnosti přijmeme rozpočtáře/přípraváře staveb v oboru stavebních izolací.

Náplň práce:
-tvorba, příprava cenových nabídek,
-zajišťování materiálu a služeb na naše stavby, výběr a oslovení dodavatelů a subdodavatelů, vedení jejich databáze,
-vyřizování internetových objednávek z e-shopu (materiál - izolace, klemp. prvky, systémové doplňky), příjem, výdej, expedice zásilek – přepravní služba, popř. vlastní přeprava.

Požadujeme:
SŠ ve stavebním oboru nebo praxe min. 2 roky,
-spolehlivost, zodpovědnost a hlavně komunikaci,
-znalost PC, Excel,
-tvorby stavebních rozpočtů a kalkulací,
-orientaci ve stavebních postupech a materiálech,
-řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
-z internetového prodeje (e-shop) částečný podíl na zisku,
-osobní ohodnocení dle výsledků, pracovního nasazení,
-25 dnů dovolené,
-občas možnost domluvit home office,
-možnost nástupu 09/24 nebo dohodou,
-hlavní pracovní poměr na plný úvazek nebo IČO (co Vám vyhovuje),
-místo výkonu práce: Počátky okr. Pelhřimov.

Tel.: 595 495 434
Mobil: 775 956 463
Email: polacek@stavebni-systemy.cz
Web: www.stavebni-systemy.cz

Jméno:

I.S.POL - izolace s.r.o.

Telefon:

775... zobraz číslo

Lokalita:Mapa394 64 Pelhřimov

Vidělo:

329 lidí

Mzda/plat:

47 000 Kč