Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 188346448

MECHANIK/ SERVISNÍ TECHNIK

- [15.7. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Velmi úspěšný projekt v Chebu se dočkal dalšího rozšíření.
Máte jedinečnou příležitost stát se součástí DHL týmu a pracovat se špičkovými technologiemi.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:
- Správa automatizované části skladu
- Provádět pravidelnou údržbu
- Opravy a servis
- Diagnostikovat problémy na zařízení
- Evidovat záznamy provedených oprav a prohlídek
- Práce ve směnném provozu

POŽADUJEME:
- Praxe v oboru údržby, či obdobné pozici (elektro výhodou)
- Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost - hledáme kolegu, na kterého se celý tým může spolehnout!
- Schopnost analyzovat nedostatky v procesu a navrhnout správná řešení
- Mechanickou zručnost
- Trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
- Přátelský kolektiv
- Příspěvek na dopravu ve výši 1000 Kč měsíčně
- Nabízíme příspěvek na penzijní připojištění ve výši 600 Kč měsíčně (po zkušební době)
- Uvedení do role a důkladný zácvik od zkušenějších kolegů
- Stravování zdarma/ plně hrazené stravenky
- Mzdy našich zaměstnanců každoročně od 1.4. navyšujeme
- Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
- Hrazené pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli
- Plat dostanete vždy pravidelně k 10. dni v měsíci
- Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
- Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
- K dispozici budete mít ochranné prostředky a oblečení
- Pracovat budete v bezpečném prostředí
- Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Solutions k.s.

Jméno:

Michaela Líbalová

Telefon:

725... zobraz číslo

Lokalita:Mapa350 02 Cheb

Vidělo:

186 lidí

Mzda/plat:

Dohodou