Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 188363398

Řidič C/C+E Sklápěčky

- TOP - [22.7. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

O nás

Jsme rodinná firma DUKRA D.B. s.r.o. a na českém trhu působíme od roku 2008. Specializujeme se na zemní a výkopové práce, úpravy terénu a demoliční práce. Máme dostatek kvalitní mechanizace a techniky a také vlastní základnu s moderním technickým a technologickým zázemím. Do naší stavební firmy hledáme kolegu na pozici strojníka stavebních strojů a řidiče sklápěčky

Náplň práce:

Obsluha nákladního vozu(sklápěčky)
Minimální technická zručnost
Co od Vás očekáváme:

Min. výuční list
Řidičský průkaz sk. C/ C+E
Základní údržba vozidla
Řidičské průkazy jiných kategorií výhodou
Digitální karta řidiče, praxe v oboru vítána
Samostatnost, pečlivost
Co Vám můžeme nabídnout:

Mzdové ohodnocení: 35 000 - 45 000 Kč dle dosažené kvalifikace,
Zázemí stabilní rodinné společnosti
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Služební auto jako pracovní prostředek
Příspěvky na dovolenou v hodnotě 5000kč
Po roce trvání zaměstnaneckého poměru příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba
Pavel Dušák
Telefon
602887198

Jméno:

xxx

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa379 01 Jindřichův Hradec

Vidělo:

677 lidí

Mzda/plat:

V textu