Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 188518258

Autoelektrikař Nový Jičín 55000Kč IČO HPP ubytová

- TOP - [8.9. 2024]

Pro našeho významného klienta v oblasti speciální techniky, hledáme nové zaměstnance na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ. Pokud máte platnou vyhlášku 50 a taky adekvátní praxi, rádi Vám nabídneme stabilní zaměstnání s možností spolupráce na HPP nebo IČO a v případě potřeby, zajistíme také ubytování v místě pracoviště !

Náplň práce:

- Demontáž a montáž elektroinstalace z težké techniky

- Čtení a orientace v technických schématech strojů

Požadujeme:

- Platnou vyhlášku 50

- Praxi v oboru - podmínkou

- Znalost technické/výkresové dokumentace - podmínkou

- Manuální zručnost a zodpovědný přístup k práci

- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

- Zdravotní způsobilost

Nabízíme:

- Zaměstnání na HPP nebo IČO

- Hodinovou mzdu na HPP – 240 Kč/hod – netto

- Hodinovou mzdu na IČO – 330 Kč/hod

- Možnost zajištění ubytování /6500Kč/měs./

- Možnost poskytnutí záloh

- Servis koordinátora 24/7

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: andreavohralikova@shjobs.cz, případně na tel. čísle 603346698.

​Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.

Tešíme se na Vás!

Jméno:

Nabor2

Telefon:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa741 01 Nový Jičín

Vidělo:

355 lidí

Mzda/plat:

V textu