Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 188608348

Technik údržby

- TOP - [11.9. 2024]

Hledáme zkušeného technika údržby, který se stane klíčovou součástí našeho týmu! Jste to VY? Máte zkušenosti z oblasti elektro slaboproud, platné NV. §6,7 a chcete se stát součástí inovativní společnosti, která se neustále vyvíjí a posouvá hranice? Společně budeme zajišťovat, aby naše stroje fungovaly a výroba tak mohla bezproblémově probíhat!
JAK BUDE VYPADAT NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

Starost o reaktivní, preventivní a prediktivní údržbu automatizovaných/manuálních linek
Řešení kořenových příčin a poruch na výrobních zařízeních
Zlepšování výrobních procesů
Vzájemná spolupráce a komunikace s kolegy napříč společností
POŽADUJEME:

Vzdělání elektro směru
Vyhlášku č. 194/2022 Sb., Min. §6,7
Přehled v utomatizaci a mechatronice
Znalost funkce zpětné klapky, redukce tlaku vzduchu, uzavření elektromagnet. ventilu.
Člověk s praxí, nejlépe ze zkušenostmi s robotickými linkami, hydraulickými lisy.
Zkušenosti s TIA Portal VÝHODOU
Znalost technické dokumentace
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
počet míst - 2
Práce na živnost, 2 směny
Reagovat nejdříve na e-mail, poté se spojíme telefonicky, nástup možný hned!
E-mail .: TMT.elektro@seznam.cz

Jméno:

TMTelektro

Telefon:

732... zobraz číslo

Lokalita:Mapa507 71 Jičín

Vidělo:

916 lidí

Mzda/plat:

70 000 Kč