Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 188746333

Logistik Vysoké Mýto 33000Kč/Měs.

- TOP - [16.9. 2024]

Hledáme další skvělé parťáky do pracovního kolektivu firmy - zaměřené na výrobu autobusů. Pozice LOGISTIK možností ubytování a skvělými benefity!

Obsazovaných míst je více, nebojte se přihlásit!

Věnujeme se každému zájemci.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Dohledávání materiálu podle potřeb montážní linky

- Zásobování montážní linky

Logistik dostane určitý počet lidí na montážní lince, kterým dohledává díly, které potřebuji. Tuto pozici můžou dělat i ženy, je třeba ale počítat s tím, že se hodně chodí.

​POŽADUJEME:

- Vyučení v technickém oboru výhodou

- Znalost práce na PC výhodou

- Orientace ve výkresové dokumentaci

- Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

- Chuť pracovat a získávat nové znalosti a zkušenosti

- Fyzickou zdatnost

- Ochotu pracovat na ve dvousměnném provozu

​NABÍZÍME:

- HPP až 198 Kč/hod

​- Práci ve stabilní společnosti

​- 5 týdnů dovolené

​- Bonus 1750 Kč/měs. za docházku

​- Odměna od mistra až 3000 Kč /měsíc

​- Příplatky za odpolední směny

​- Příspěvky na stravování

​- Možnost ubytování

​- Dlouhodobou spolupráci

​- Odměna za doporučení nových kolegů až 30 000 Kč

​BENEFITY:

​- Poskytnutí záloh

​- Ubytování zdarma

​- Servis koordinátora 24/7

V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: andreavohralikova@shjobs.cz, případně na tel: 603346698.

​Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.

Tešíme se na Vás!

Jméno:

Nabor2

Telefon:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa566 01 Ústí nad Orlicí

Vidělo:

426 lidí

Mzda/plat:

V textu