Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 189098915

Svářeč rámů dveří - hrubá mzda vč. prémií až 39.000,- Kč

- [1.8. 2024]

Baví vás svařování a hledáte jednoduchou práci pro získání praxe? Pojďte opravovat sváry po automatu!
Pokud máte svářečský průkaz propadlý, nevadí, pomůžeme Vám průkaz zdarma obnovit.

NABÍZÍME:

- Mzdu od 30.000,- Kč až 39.000,- Kč/měs. hrubého, včetně prémií
- Prémie až 7 000,- Kč/měs. (docházka, produktivita)
- Dotované stravování v závodní jídelně nebo stravenky
- Možnost přesčasů
- Možnost kariérního a mzdového růstu
- Přátelské pracovní prostředí
- Možnost čerpání finančních záloh
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Stabilní práce na hlavní pracovní poměr

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Svařování metodou CO2 - opravy svárů po automatu
- Průběžná kontrola kvality výrobků
- Administrativní práce spojená s výrobou

OČEKÁVÁME:
- Svářečský průkaz - možnost obnovení
- Zkušenosti na pozici svářeče výhodou
- Manuální zručnost, přednost, samostatnost pečlivost
- Fyzickou zdatnost, technickou schopnost
- Praxe na oddělení údržby
- Ochotu pracovat ve třísměnném a nepřetržitém provozu

Pohovory od 12.08.2024

Jméno:

Eva Žilavá

Telefon:

724... zobraz číslo

Lokalita:Mapa739 61 Frýdek - Místek

Vidělo:

376 lidí

Mzda/plat:

39 000 Kč