Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 189136392

Svářeč v ochr.atm.- hr. mzda až 39.200,- Kč/měs. + ubytování

- [2.8. 2024]

Hledáme šikovné svářeče, kteří hledají stabilní zaměstnání v moderním prostředí. Pokud máte zkušenosti se svařováním a hledáte novou práci, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň:
- Svařování dílů dle výkresové dokumentace
- Třísměnný provoz

Požadujeme:
- Praxe na pozici svářeče
- Svářečský průkaz MIG/MAG
- Manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme:
- Čistý měsíční příjem až 39 200,- Kč včetně prémií
- Příspěvek na dojíždění
- Výkonnostní prémie až 30 % z průměru
- Příplatek za noční směnu, sobotu, neděli 10 %
- Příplatek za přesčas 25 %
- 25 dní dovolené
- Možnost přesčasů
- Zajištěné ubytování zdarma
- Pravidelný kontakt s koordinátorem
- Možnost čerpat týdenní zálohy
- Práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti
- Stabilní zaměstnání

Místo výkonu práce: okr. Jindřichův Hradec

Jméno:

Eva Žilavá

Telefon:

724... zobraz číslo

Lokalita:Mapa568 02 Svitavy

Vidělo:

171 lidí

Mzda/plat:

39 200 Kč