Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 189156055

Zákaznická podpor/customer care

- [2.8. 2024]

Nebaví Vás stereotypní práce ve zkostnatělých korporátech a společnostech, které nenabízejí samostatný pracovní prostor a rozvoj? Staňte se součástí progresivního týmu, kde je každý důležitou jednotkou s vlivem na růst a rozvoj firmy.

Jsme mladá dynamická společnost, která se specializuje na maloobchodní a velkoobchodní online prodej hutního materiálu. Do týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici pracovníka v klientském servisu na pobočce v Čelákovicích. Hledáme kandidáta samostatného, s citem pro proklientský přístup, schopného opečovávat klienty i dodavatele, který je ideálně technicky zaměřený a obchod ho baví. Nabízíme pracovní pozici na HPP se zázemím v nově zřízené kanceláři v Čelákovicích u Prahy, zajímavé platové ohodnocení + prémie.

Pracovní náplň:
obsluha zákazníků pobočky
zákaznická podpora
komunikace se zákazníky, dodavateli a obchodními zástupci
koordinace objednávek
vyřizování obchodních případů
a další administrativní práce

Požadavky:
zkušenosti na zákaznické podpoře či jakékoliv jiné administrativní pozici případně zkušenost jako obchodník
znalost hutních materiálů výhodou ale ne podmínkou
výrazné schopnosti pro komunikaci a proklientský přístup
výborná znalost českého jazyka
zodpovědný a samostatný přístup k práci

Nabízíme:
HPP s možným nástupem ihned
pracoviště v nové kanceláři v Čelákovicích u Prahy
motivační finanční ohodnocení složené z fixní částky 35 000 Kč + prémie
zajímavou, podnětnou a inspirující pozici v ryze české dynamické firmě
různorodou náplň práce s důrazem na samostatnost
možnost profesního růstu v obchodování s technickým produktem

Nástup
dle dohody

V případě, že Vás pozice zaujala a máte výše uvedené zkušenosti, těšíme se na Váš profesní životopis a osobní pohovor.

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měsíc

Jméno:

Patrik Duda

Telefon:

602... zobraz číslo

Lokalita:Mapa250 88 Praha - východ

Vidělo:

145 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč