Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 189281112

Pomocný dělník lakovny - víkendy volné

- [5.8. 2024]

Do našeho týmu přijmeme nového kolegu pro přípravné práce v oddělení lakovny.

Náplň práce:
- opracování materiálu před lakováním
- ruční tryskání v tryskacím boxu
- manipulace s materiálem
- práce ve 2-směnném provozu

Požadujeme:
- manuální zručnost
- znalost a praxe v oboru tryskání ocelových
konstrukcí výhodou, ne podmínkou
- spolehlivost a samostatnost
- znalost výkresové dokumentace

Nabízíme:
- práci na HPP a zázemí stabilní společnosti
- mzdu 34.000-38.000
- 13.plat
- 25 dní dovolené + 3 dny sick days
- stravenky ve výši 160Kč
- příspěvky na volnočasové aktivity
- každoroční navýšení mzdy

Více na tel. +420 601 070 390

Jméno:

Michal

Telefon:

601... zobraz číslo

Lokalita:Mapa301 00 Plzeň

Vidělo:

291 lidí

Mzda/plat:

V textu