Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 189377080

Mechanici Automatizacia Rakúsko

- TOP - [14.8. 2024]

Dobrý deň , naša spoločnosť ReMaX Mont s.r.o. ponuka prácu pre 3-4 Mechanikov so znalosťou Pneumatických zapojení .

Práca od 19.08 na 2-3 mesiace s možnosťou predĺženia pri vzájomnej spokojnosti
Zákazka je v Rakúsku Tirolsko

Náplň práce: Montáž Automatizovanych kompaktných liniek podľa technickej dokumentácie pre automobilový priemysel v nástrojárni u klienta
Montáž pneumatických komponentov a zapájanie rozvodov stlačeného vzduchu

Požadujeme :
- vlastná doprava
-aktívna živnosť +A1
- náradie
-prax v automatizácii
- nemecký jazyk (minimálne prac. nemčina)
- znalosť technickej dokumentácie
- znalosť pneumatiky

ponúkame :
- od 25-26€ hod. SZČO alebo 29-30€ All in
- hradené ubytovanie
- splatnosť 14 dni
- fakturacia 14 dni
- zálohy
- nadväznosť projektov
- práca v príjemnom kolektíve
- počet hodín 55-60 týždenne

Životopisy v nemeckom jazyku môžete zasielať na remaxmontage@gmail.com

kontakt: +421911205984, +421 919 285 743
Tešíme sa na spoluprácu

Jméno:

ReMaX Mont s.r.o.

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

232 lidí

Mzda/plat:

120 000 Kč