Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 189409529

Obsluha 3D (m/ž)

- [8.8. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Požadujeme:
- SOU/SŠ technický směr
- Uživatelská znalost práce s PC
- Technické myšlení, samostatnost, pečlivost, důslednost, schopnost týmové práce
- Zkušenosti s 3D měřením výhodou
- ŘP sk. B
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Znalost software CAMIO 4.3. a 8.1. a PC-DMIS výhodou,
- Znalost používání běžných měřidel a znalost měřících postupů (posuvka, kalibr, mikrometr, výškoměr,)
- Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Náplň práce:
- příprava vzorkování dílů (PPAP, VDA)
- kontroluje činnost metodiky měření
- zajišťuje sběr dat pro vyhodnocování stability procesu
- statistické vyhodnocení stability procesu
- zodpovídá za uvolnění vstupního dílu do výrobního procesu

Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 20.000, -Kč
- hlavní pracovní poměr s termínem nástupu: ihned
- zaučení na nabízenou pracovní pozici
- odborná školení
- další informace ohledně benefitů budou upřesněny při osobní schůzce

Kandidáti, kteří splňují požadavky a podmínky, budeme kontaktovat pro sjednání osobní schůzky. Ostatním děkujeme za účast ve výběrovém řízení.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu:
a.habova@kokinetics.com

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné dle GDPR.

Jméno:

Alena Habová

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:Mapa394 70 Pelhřimov

Vidělo:

128 lidí

Mzda/plat:

28 000 Kč