Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Zdravotnictví > Inzerát č. 189618143

hospodyně v Belgii

- TOP - [20.8. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

ID B04 Belgicko- Sint-Martens-Latem
Nástup: asap , čo najskôr
Plat: 2050 € / mesiac / netto (v čistom)
Letenka / cesta do Belgicka: HRADENÁ
Turnus: minimálne 6 mesiacov -kratšie turnusy nie sú možné !
Spôsob spolupráce: pracovná zmluva (belgicka) Odvody sú hradené
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Požiadavky: komunikatívna francúzština!!! skúsenosti , referencie , vodičský preukaz
Ubytovanie : zabezpečené -samostatná izba
Pracovná náplň: Klientka vo veku takmer 80 rokov žije sama vo veľkom dome . Má dvoch psov labradora a jedného menšieho . Sú to už staršie psy 12,14 rokov . Pani má zabezpečenú službu na ich venčenie . Pani je v dobrom zdravotnom stave má jedine problémy so zrakom .
Všetky vaše úlohy v domácnosti sú varenie (preferuje francúzsku a taliansku stravu) , upratovanie, nosenie kávy, sprevádzanie pani ku kaderníkovi, lekárovi atď. Počas leta sprevádzanie klientky pri cestovaní .
Pani má zvyčajne raňajky medzi 7:30-8:00 , teplý obed a večer okolo 20:00 ovocie .
2x do týždňa chodí upratovacia služba .

Jméno:

Lucia

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

221 lidí

Mzda/plat:

V textu
Uživatel
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi