Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 189635055

Pro mezinár. spol. nabíráme na pozici: OPERÁTOR/KA VÝROBY

- TOP - [27.8. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Náplň práce:
Přebalování léčiv zahrnující kompletní zpracování od registrace, přípravy obalového materiálu a kompletace až po etiketování, potiskování, balení a vybavení zakázky pro zákazníka.

Nabízíme:
• Garantujeme Vám hrubou nástupní mzdu ve výši 32 300 Kč měsíčně
• Ranní a odpolední směna (PO - PA, 5:30 - 13:30, 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00) (výjimečně noční směny)
• Po zapracování a osvědčení se, pracovní smlouva na dobu neurčitou.
• 13. plat
• 25 dní dovolené.
• Příplatek za práci v chlazeném prostředí - 20 Kč/hod.
• Příplatek za odpolední směny - 30 Kč/hod.
• Motivaci Vám bude bonusový systém - až 2800
• Stravování a pitný režim na parcovišti, svoz (Rakovník - přes Stochov, Kladno, Slaný) a příspěvek na ubytování
• Zaměstnanci mají možnost kariérního růstu
• Pracovat budete v čistém a klidném prostředí, kde se vždy máte na koho obrátit.

POŽADUJEME:
• Manuální zručnost.
• Základní znalost práce na PC.
• Ochotu pracovat na směny a v chlazeném prostředí

V případě Vašeho zájmu o pracovní poměr nás kontaktujte:
koordinator@spijob.cz
+420602507878

Jméno:

MP

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa110 00 Praha 1

Vidělo:

401 lidí

Mzda/plat:

32 300 Kč