Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 189657662

JIROL Sped s.r.o Most

- TOP - [21.8. 2024]

Firma JIROL Sped s.r.o., působící v oblasti kamionové dopravy a spedičních služeb od roku 2015, hledá do svého týmu v Mostě řidiče mezinárodní kamionové dopravy.
Náplň práce:
Řízení moderních vozů Mercedes Benz Actros M5 s návěsy Krone
Ježdění převážně do Německa, Švédska, Norska, Švýcarska, Francie, Belgie, Nizozemska
Pečlivá manipulace s nákladem a jeho fixace
Pravidelná údržba a kontrola svěřeného vozidla
Pracovní doba: pondělí-pátek (výjimečně soboty a po dohodě víkendy)
Co od Vás očekáváme:
Platné doklady pro výkon povolání
Řidičský průkaz skupiny C+E
Digitální karta řidiče
Absolvované psychotesty
Pojistka za škody způsobené zaměstnavateli.
Schopnost práce samostatně
Vysoká pracovní morálka a chuť pracovat
Výhodou znalost cizího jazyka, např. němčiny či angličtiny, není podmínkou
Co Vám můžeme nabídnout:
Mzda až do 60 000 Kč čistého včetně diet
Příplatek 2000 Kč na PHM na cestu do práce.
Příspěvek na penzijní pojištění
Firemní mobilní tarif
Zázemí v přátelské firmě
Pro pracovité kolegy příspěvek na dovolenou.
Kontakt:+420778404099
Email: daniel.pohl@jirolsped.cz

Jméno:

Roman

Telefon:

602... zobraz číslo

Lokalita:Mapa434 01 Most

Vidělo:

648 lidí

Mzda/plat:

V textu