Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 189896682

Prodejce - specializovaná prodejna - HYDRAULIKA

- [19.8. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Hledáme šikovného kolegu na pozici PRODEJCE.

Jsme malá obchodní firma z oblasti strojírenství s více jak 30letou historií na trhu

Náplň práce:
-obsluha zákazníků na prodejně
-sklad + drobná výroba
-balení zásilek (příprava zboží k expedici dle objednávek)
-příjem a výdej zboží (nakládka, vykládka)
-svoz zboží od dodavatelů / případný rozvoz zboží k zákazníkům

Požadujeme:
-znalost PC
-minimální dosažené vzdělání - SŠ zakončena maturitou
-ŘP sk. B - ostatní výhodou
-Základní znalost AJ nebo NJ
-Fyzickou zdatnost
-Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
-práci na hlavní pracovní poměr ve firmě s dlouhou historií- jistotu zaměstnání v jakékoliv době
-pracovní doba pondělí - pátek - Hustopeče
-Možnost udělat si „průkaz obsluhy motorových vozíků“ – VZV
-příspěvek na stravování

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!! PROSÍM AGENTURY, AŤ NÁS NEKONTAKTUJÍ !!

Jméno:

RH

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:Mapa693 01 Břeclav

Vidělo:

121 lidí

Mzda/plat:

Dohodou