Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 189977251

MZDOVÁ ÚČETNÍ M/Ž - Praha - 40 000-45 000 Kč/měsíc

- [21.8. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Náplň práce:

• Odpovědnost za vedení veškeré mzdové agendy
• Zpracování mezd - zajištění správnosti a úplnosti podkladů pro mzdy
• Roční zúčtování daně, ELDP, vyúčtování zálohové a srážkové daně
• Komunikace s insolvenčními správci, komunikace s úřady, správa exekucí

Požadujeme:

• Min. SŠ vzdělání s maturitou
• Odborná praxe a znalosti v oblasti mzdového účetnictví
• Znalost legislativy v oblasti daně z přijmu, nemocenského pojištění, zdravotního a sociálního pojištění
• Uživatelská znalost práce na PC
• Samostatnost, aktivní a profesionální přístup
• Zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost
• Morální a občanská bezúhonnost
• Znalost systému Karát výhodou

Nabízíme:

• Mzda: 40 000 - 45 000Kč/měs. dle pracovních zkušeností
• Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
• Pravidelně vyplácená měsíční mzda
• Notebook, služební telefon
• Po zapracování možnost flexibilní pracovní doby, po domluvě občasný home office
• Firemní akce, posezení s kolegy
• Práci na HPP, DPP nebo dle dohody, vhodné i pro OZP
• Benefity: VIP club Datart, ČSOB zvýhodněný zaměstnanecký balíček, T-mobile zaměstnanecký balíček
• Pracoviště: Praha 7 Holešovice - v blízkosti metra Nádraží Holešovice
• Lokalita: Praha 7

Skupina PROTECTON
Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat od Po-Pá v čase 7:00 - 15:30
Tel. číslo: 606 618 006, 606 606 040
E-mail: nabor@protecton.cz
Více informací o společnosti najdete na našem webu

Jméno:

skupina PROTECTON

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:Mapa170 00 Praha 7

Vidělo:

67 lidí

Mzda/plat:

45 000 Kč