Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 189980414

ROZPOČTÁŘ, ROZPOČTÁŘKA STAVEB

- [21.8. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření.
• Orientace ve stavebních výkresech a dokumentaci
• Znalost práce v MS office (word, excel, outlook).
• Možnost práce na IČ.
• Osobní otevřené jednání a pozitivní přístup.
Nabízíme:
• Práci na zajímavých projektech pozemních a dopravních staveb.
• Moderní firemní zázemí v mladém kolektivu.
• Seberealizace a profesní rozvoj, pravidelná odborná školení a semináře.
Náplň práce:
• Zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu.
• Určení druhů použitých konstrukcí patrných dle projektové dokumentace.
• Určení druhů výkonů dle projektové dokumentace.
• Určení druhů konstrukcí a výkonů, které projekt nezmiňuje, ale jsou nutné k zajištění nebo provedení projektovaných konstrukcí.
• Určení druhů stavebních materiálů z projektové dokumentace.
• Zpracování výkazu výměr a výpočet množství stavebního materiálu.
• Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací nebo kalkulací ceny podle vzorce nebo vlastní úvahou.
• Určení, výpočet nákladů a výkonů vyplývajících ze specifických podmínek konkrétní stavby vyvolaných umístěním stavby nebo požadavkem stavebníka.
• Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby - údaje o plánované spotřebě času pracovníků, strojů a materiálu při realizaci stavby.
• Určení sazby DPH, rozpočtování podle aktuálně platné vyhlášky.
• Kontrola správnosti zpracování rozpočtu.

Nástup: ihned, příp. dle dohody
Místo: PROREDO s.r.o., Soukenická 64/22, 274 01 Slaný

Váš životopis zasílejte na emailovou adresu: info@proredo.cz

Kontakt: Andrea Kuchtová
tel.: +420 737 668 883 Na základě zaslaného životopisu budete vyzváni k osobnímu pohovoru.

Jméno:

PROREDO

Telefon:

737... zobraz číslo

Lokalita:Mapa274 01 Kladno

Vidělo:

118 lidí

Mzda/plat:

Dohodou