Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 189993518

MISTR VÝROBY

- [21.8. 2024]

Do naši provozovny v Babicích se zaměřením na výrobu ocelových kontejnerů a ostatních svařovaných výrobků hledáme mistra výroby.

Náplň práce:
- organizace a řízení výrobního provozu (15 - 20 pracovníků)
- kontrola jednotlivých stanovišť, přidělování práce
- realizace operativních změn
- kontrola kvality výrobků
- dohled nad dodržováním termínů expedic

Požadujeme:
- vzdělání technického směru
- praxe v kovovýrobě min. 5 let
- schopnost plánovat a organizovat
- schopnost řídit a motivovat tým pracovníků
- spolehlivost, časová flexibilita a operativnost
- znalost práce na PC (Word, Excel)

Výhoda (není podmínkou):
- znalost technického kreslení (Acad)
- znalost NJ nebo AJ

Nabízíme:
- jistotu dlouhodobého zaměstnání
- zázemí stabilní firmy se stálou zahraniční klientelou
- individuální přístup a plnou podporu při startu Vaši kariéry
- možnost dalšího vzdělání a zvyšování kvalifikace (jazykové kurzy, odborná školení,..)
- po zapracování vlastní služební vozidlo
- možnost dalších finančních odměn při splnění výrobního plánu

Nástup možný ihned. Kontaktujte nás na tel. čísle 777 155 221.

Jméno:

Petra

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:Mapa687 03 Uherské Hradiště

Vidělo:

433 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč