Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 190078035

Obsluha strojních zařízení/pracovník do provozu

- [23.8. 2024]

Přijmeme pracovníka do firmy v Napajedlích zabývající se výrobou a prodejem plechů a krytin.
Náplň práce: obsluha děličky plechů, stroje na výrobu plechové střešní krytiny, trapézových plechů, obsluha mostového jeřábu, občasná pomoc u ohýbačky plechů a další práce spojené s provozem firmy.
Požadujeme: praxe na VZV, spolehlivost, odpovědnost, zbytek zaučíme.
Nabízíme: stabilní práci po-pá na jednu směnu, spolehlivý zaměstnavatel, dobré platové ohodnocení, 23 dnů ŘD, stravné, menší kolektiv.

Jméno:

STATO střechy

Telefon:

724... zobraz číslo

Lokalita:Mapa763 61 Zlín

Vidělo:

321 lidí

Mzda/plat:

Dohodou