Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 190148246

Fakturantka/Asistentka

- [25.8. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Hledáme účetní pro zpracování faktur a objednávek

Jsme dynamicky rostoucí společnost Nikolas Havelka s.r.o působící v oboru autodoprava Hledáme zodpovědnou a pečlivou účetní, která se bude starat o zpracování faktur a související agendy.

Náplň práce:

- Zpracování přijatých a vydaných faktur
- Přiřazování CMR (nákladních listů) k jednotlivým objednávkám
- Zajištění správného a včasného odeslání dokumentů
- Spolupráce s dalšími odděleními společnosti
- Administrativní podpora finančního oddělení

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxi na obdobné pozici (min. 1 rok)
- Znalost účetních předpisů a práce s fakturami
- Zkušenost s přiřazováním CMR a prací s objednávkami
- Pečlivost, samostatnost a schopnost efektivně organizovat práci
- Znalost práce na PC (MS Office, účetní software)

MOŽNOST TAKY BRIGÁDNĚ/ZKRÁCENÝ ÚVAZEK
PRÁCE V ČISTÉ A LUXUSNÍ KANCELÁŘI

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o tuto pozici volejte na 704 762 350, 604 245 566 nebo e-mail nikolashavelka@email.cz

Jméno:

ING.NIKOLAS HAVELKA

Telefon:

704... zobraz číslo

Lokalita:Mapa563 01 Ústí nad Orlicí

Vidělo:

283 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč