Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 190259181

technik + řidič C

- TOP - [3.9. 2024]

Dobrý den, přijmu technika/řidiče pro naší pobočku v Brně. Jedná se o kombinovanou práci technika s ježděním, kdy se budete část dne starat o technický stav vozidel a část dne jezdit paletové vykládky. Naše firma se zabývá rozvozem piva v rámci Jihomoravského kraje.

Náplň práce:
- řešení oprav vozidel v rámci servisních smluv se smluvními servisy
- opravy vozidel po drobných nehodách
- řešení pojistných událostí
- část dne ježdění paletových vykládek po velkoobchodech

Co od Vás očekáváme:
-Řidičský průkaz skupiny C (u nás lze dodělat za upsání)
-profesní průkaz (u nás lze dodělat)
-kartu řidiče
-psychotesty
-zodpovědný přístup, vstřícnost, příjemné vystupování u zákazníků a řidičů
-nadšení pro práci

Co Vám můžeme nabídnout:
-hodinová mzda 170 kč/h čistého (dle odjetých hodin)
-příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště od práce
-měsíční bonus 5000 kč čistého
-věrnostní příspěvek za odpracovanou dobu u firmy
-možnost volání ze služebního telefonu
-benefity formou piva ( např na Vánoce, Velikonoce atd.)

Jméno:

Tomáš

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa602 00 Brno

Vidělo:

217 lidí

Mzda/plat:

V textu