Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 190294729

Asistentka v administrativě ve společnosti v dopravě

- [28.8. 2024]

Rádi bychom přijali do našeho mladého týmu nadšenou a pracovitou asistentku na pozici administrativy na oddělení mezinárodní dopravy. Toto je skvělá příležitost pro každého, kdo rád pracuje v rychle se rozvíjejícím procesu a kdo má cit pro organizaci a pečlivost.

V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail: klasnova@lustruck.cz

Náplň práce:
Zpracování objednávek a řešení administrativní agendy s tím spojené
Zajištění chodu kanceláře
Vyřizování emailů
Zpracovávání faktur a došlé/odchozí pošty
Řešení momentální problematiky se zákazníky a dodavateli
Péče o návštěvy a plánování schůzek
Komunikace s řidiči
Zpracovávání stazek a příprava podkladů k fakturaci
Kopírování, tisk, skenování, ukládání a aktualizace dat

Co očekáváme:
Pečlivost a schopnost rozeznání priorit
Dobré komunikativní schopnosti

Co nabízíme:
Práce na HPP v mladém kolektivu
Pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:30, místo pracovního výkonu: Praha 8
Atraktivní finanční ohodnocení

Jméno:

Klasnova

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa186 00 Praha 8

Vidělo:

140 lidí

Mzda/plat:

Dohodou