Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 190348988

Expresní kurýr – řidič na rozvážku balíků, Bavorsko

- TOP - [5.9. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Pro naše logistické depo v Chammünsteru
hledáme k okamžitému nástupu

řidiče/-ku kurýrní služby KEP
na plný úvazek (po–pá)

Pracovní náplň:

- samostatné předtřídění denní rozvážky
- nakládka a vykládka dodávky
- doručování a odvoz zásilek našich zákazníků

Požadavky:

- řidičský průkaz sk. B (3,5 t)
- praxe v řízení dodávky
- ochota podávat výkon, spolehlivost a schopnost týmové spolupráce
- znalost němčiny na střední úrovni

Nabízíme:

- německou pracovní smlouvu
- stálý pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost přenocování pondělí–pátek v místě

Kontakt:

Pokud jsme vzbudili Váš zájem, pošlete nám prosím přihlášku s podklady o uchazeči na:

ATS Transporte GmbH

Stefan Berberich
Gartenstraße 14
93466 Chamerau

stefan-berberich@freenet.de
+49 160 3610927

Telefon:

004... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

490 lidí

Mzda/plat:

Dohodou