Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 190371223

Brigáda - montážní dělník (m/ž)

- [30.8. 2024]

Pro firmu Rotarex v Tachově hledáme brigádníky na pozici montážní dělník (m/ž).

Náplň práce
- obsluha strojů a zařízení
- výroba a kompletace plynových regulátorů a ventilů

Požadujeme
- velmi dobrá znalost českého jazyka (porozumění, čtení, mluvení)
- práce na 3 směny
- manuální zručnost

Nabízíme
- 140 Kč/hod. + povinné příplatky
- prémie + odměny
- možnost i na HPP
- závodní stravování
- multipass (stravenky a flexipass)

Kontakt
Michaela Serynková
+420 777 915 841
serynkova@europapersonal.cz

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:Mapa347 01 Tachov

Vidělo:

137 lidí

Mzda/plat:

V textu