Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 190460805

Provozní posila do rodinného autoservisu

- [1.9. 2024]

Jsme rodinný autoservis s dlouholetou tradicí a mnoha lety zkušeností. Autoservis funguje již přes 30 let. Opravujeme vozy všech značek a zakládáme si na osobním přístupu a fér prostředí.

Koho hledáme?
Hledáme posilu, která nám pomůže s bezproblémovým chodem autoservisu v kanceláři i mimo ni.

Co bude Vaše náplň práce?
- Komunikace se zákazníky – např. objednání termínu servisu, zodpovídání dotazů
- Příjem a výdej vozidel zákazníkům
- Vyzvedávání aut u zákazníků
- Hlásit a vyřizovat pojistné události s pojišťovnou
- Samostatně řídit a koordinovat další každodenní aktivity autoservisu

Co požadujeme?
- Zkušenosti s prací v autoservisu či podobná praxe výhodou
- Samostatnost, zodpovědnost a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
- Schopnost umět si poradit a najít řešení v každé situaci
- Pozitivní vztah k autům
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?
- Možnost práce na zkrácený úvazek, plný úvazek nebo IČO
- Pevnou pracovní dobou od pondělí do pátku (8:00 – 17:00)
- Práce na Praze 9
- Práce v pohodovém přátelském kolektivu
- Firemní akce a další zaměstnanecké výhody
- Dynamickou práci – u nás se nudit nebudete :)

Zaujala Vás nabídka práce? Zašlete nám životopis nebo alespoň popis Vašich pracovních zkušeností na e-mail autoservis.nabor@gmail.com.

Jméno:

Lukáš Bohm

Telefon:

123... zobraz číslo

Lokalita:Mapa190 00 Praha 9

Vidělo:

167 lidí

Mzda/plat:

Dohodou