Hlavní stránka > Práce > IT a telekomunikace > Inzerát č. 190507375

Telefonní special. - Praha 10 Štěrboholy IHNED 48000kč

- TOP - [9.9. 2024]

Hledáme schopného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici telefonního specialisty pro zpracování objednávek náhradních dílů.

O nás:

Jsme specializovaný prodejce použitých náhradních dílů pro vozy VW, Škoda, Seat a Audi. Nejedná se o práci v call centru, ale o běžný prodej s přímou komunikací se zákazníky reagujícími na naše webové inzeráty.

Zkušenosti v oblasti automobilových dílů jsou určitě výhodou, ale né nutností. Požadujeme pokročilé dovednosti a znalost využívání chytrých telefonů s operačním systémem IOS (iPhone). Pokročilé dovednosti v psaní na klávesnici a orientaci při práci na PC (iMac, macbook).
NEJSME CALLCENTRUM a nejde o žádné nevyžádané telefonáty zákazníkům!

Náplní práce je telefonické vyřizování objednávek, které se připojují k nám. Telefonický specialista zpracovává objednávky a dále je připravuje v elektronické formě na sklad a prodej. K celému procesu využívá pouze telefon a PC.

Náplň práce:

• Příjem a zpracování příchozích objednávek po telefonu
• Komunikace se zákazníky
• Práce s počítačem a firemním systémem
• Administrativní činnosti spojené s objednávkami

Nabízíme:

• Stabilní zaměstnání v zavedené firmě
• Práci v příjemném kolektivu
• Možnost profesního růstu
• Odpovídající platové ohodnocení 48.000,-/měsíc. Na ŽL, formou krátký - dlouhý týden - vše je o domluvě.

Požadujeme:

• Předchozí zkušenosti v telekomunikaci, nebo výborné komunikační dovednosti
• Znalost českého jazyka
• Pokročilou znalost a orientaci s chytrým telefonem (IOS)
• Smysl pro zodpovědnost
• Chuť pracovat v kolektivu
• Stabilní pracovní dobu
• Základní znalost automobilových dílů výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis, nebo volejte na uvedené číslo.

Veškeré zaučení samozřejmostí.

Jméno:

AutoExpress24

Telefon:

776... zobraz číslo

Lokalita:Mapa102 00 Praha 10

Vidělo:

191 lidí

Mzda/plat:

48 000 Kč