Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 190535105

Ruční mytí aut, autodetailing

- [3.9. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Ruční mytí aut, autodetailing - 1
Ruční mytí aut, autodetailing - 2
Ruční mytí aut, autodetailing - 3
Ruční mytí aut, autodetailing - 4
Pracovník pro ruční mytí automobilů, autodetailing
Lokalita: Praha 6
Firma: KKDetail.cz
Úvazek: Plný úvazek

Miluješ auta a máš v sobě smysl pro detail a čistotu? Pak hledáme právě tebe!
Naše pobočka hledá šikovné lidi, kteří doplní náš tým a budou se tak podílet na mytí aut a ostatních službách v Automyčce KK Detail.

Co musíš umět?
Hlavně chuť pracovat, všechno ostatní tě naučíme. Ukážeme ti, jak auto dokonale umýt zvenku i zevnitř. Zaškolí tě naši nejzkušenější cleaneři, takže jediné co potřebuješ, je chuť do práce.
Zkušenosti z oboru ručního mytí a autoservisu velkou výhodou.

* Pracovní náplň: ruční mytí a čištění interiérů vozidel s důrazem na kvalitu a detail, související administrativa
* Požadavky: ŘP sk. B, pečlivost, smysl pro detail
* nástup možný ihned
* Kontakt telefonicky na tel: 731 115 115

Požadujeme
* Loajálnost, pracovitost, dochvilnost, spolehlivost
* Samostatnost, zodpovědnost
* ŘP sk. B

Směnnost
Jednosměnný provoz

Nástup možný ihned.

Jméno:

Karel Kratochvíl

Telefon:

731... zobraz číslo

Lokalita:Mapa160 00 Praha 6

Vidělo:

300 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč