Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 190596514

Elektrikář s NJ - správa budov, Německo, Ulm - dlouhodobě

- TOP - [11.9. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Hledáme zkušeného elektrikáře pro správu budov v průmyslovém podniku. Dlouhodobá zakázka.
Běžné elektrikářské práce - oprava elektroinstalace, spínačů, lamp, bran, apod.

- Práce 60 hodin/týden,
- Ubytování je kvalitní a hrazené zákazníkem,
- Ohodnocení 29 Eur/hod i víc + ubytování,

- Dobrá němčina důležitou podmínkou,
- Oprávnění VZV, zvedací plošiny - výhodou
- Turnusy 3+1 (v létě lze přizpůsobit kvůli dovolené),
- Místo práce v blízkosti Ulm,
- Potřebujete auto, nářadí, elektro vyhlášku, platné živnostenské oprávnění, A1,
- Reference od předchozího zaměstnavatele výhodou.

V případě zájmu nás kontaktujte ještě dnes na office@wmtechnics.sk nebo telefonicky.
Budeme potřebovat seznam posledních projektů, jazykové znalosti, vyhlášku elektro a další informace o Vás.

Jméno:

Lubo

Telefon:

736... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

111 lidí

Mzda/plat:

160 000 Kč
Uživatel
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi
PodobnéVyhledat podobné inzeráty

Kontaktovat inzerenta emailem

Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Ověření je zdarma.

Vaše telefonní číslo *





Podobné inzeráty
Elektrikář s ubytováním Kaplice Elektrikář s ubytováním Kaplice - TOP - [16.9. 2024]
Pracovní náplň: Vaší náplní práce bude montáž a zapojování výrobků – dle schémat. Následná kontrola, případě drobné opravy. Požadujeme: Vyučení výhodou Praxe na obdobné pozici podmínkou Platné osvědčení - Vyhláška č. 50/1978 Sb – alespoň § 4 n ...


V textu
Český Krumlov
382 41
48 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
29 eur elektrikar s lepsou DE do Nemecka 29 eur elektrikar s lepsou DE do Nemecka - TOP - [10.9. 2024]
Zakazka pre 1 elektrikara na kablovanie linky a zapajanie rozvadzacov okolie Ravensburg Potrebna zivnost, lepsia DE Hodinovka: 29 eur Zaciatok: 9.9.2024 Ubytovanie zabezpecene, hradene po dohode Splatnost: 15 dni Moznost zaloh


V textu
Zahraničí
987 66
131 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat


©2024 Bazoš - Inzerce, Bazar Průmysl a výroba
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Práce celkem: 6181, za 24 hodin: 907

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko