Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 190607404

Lešenářská parta 100.000 - 180.000,-Kč/měsíc

- [4.9. 2024]

Dobrý den, jsme menší lešenářská firma se sídlem v Jesenici u Prahy působící v Praze a Středních Čechách. Dodáváme výhradně fasádní rámové lešení RUX super šíře 65cm (převážně menší až střední zakázky). Rozrůstáme se a potřebujeme další lešenářskou partu - ideálně 3 pracovníky (případně 2 a třetího můžeme dodat). Nutností je zkušenost s montáží a demontáží rámového lešení, živnostenský list a řidičský průkaz skupiny C.

Náplň práce: nakládka lešení na nákladní vozidlo ve skladu, dovoz lešení na stavbu, montáž a demontáž lešení na místě stavby, nakládka na místě stavby na nákladní vozidlo, odvoz na sklad a zaskladnění materiálu.

Požadujeme: 100% spolehlivost, zkušenost s montáží a demontáží rámového lešení, živnostenský list a řidičský průkaz skupiny C.

Nabízíme: Stabilní příjem 100.000,- - 180.000,-Kč/měsíc pro lešenářskou partu dle množství práce. Hrazení faktur ihned po doručení - žádné dohadování o peníze či dlouhé čekání na zaplacení. Flexibilní pracovní dobu - jsou dny, kdy je práce na 3 hodiny a zbytek dne je volno (a samozřejmě dny, kdy je práce na celý den). Delší dovolenou v průběhu ledna a února.

Nástup ideálně od začátku března 2025, případně po dohodě, několika akcích "na zkoušku" a vzájemné spokojenosti možný ihned.

Pro více informací nás kontaktujte na tel. 733604541, případně mitof@mitof.cz

poptáváme lešenář, lešenáře, lešenáři, lešení, skupina lešenářů, atd...

Jméno:

Tomáš Flodr

Telefon:

733... zobraz číslo

Lokalita:Mapa155 00 Praha 5

Vidělo:

210 lidí

Mzda/plat:

180 000 Kč