Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 190752160

SPRÁVCE UBYTOVNY - I DŮCHODCE NA POLOVIČNÍ ÚVAZEK

- [8.9. 2024]

HLEDÁM SPRÁVCE UBYTOVNY - klidně aktivní zručný důchodce na poloviční úvazek, možnost i celého úvazku
Náplň práce: Kontrola pokojů - jednou měsíčně, nahlášení škod, příprava škodních protokolů, drobné opravy (žárovky, výměna zámků, nárazově pak pomoc při malování, pomoc při rekonstrukci - pokládání koberce atd... - dohodou)
Požadavky:
Manuální zručnost, Spolehlivost, Komunikace
Řidičák skupiny B výhodou.

Co nabízím po vyzkoušení:
Možnost vlastního bytu, variabilní pracovní doba - jestli budeš chodit na 6 nebo 10 záleží na Tobě, smlouva na poloviční nebo celý úvazek - záleží na dohodě, férové finanční ohodnocení. Podmínkou je vyzkoušení zda to bude oboustranně vyhovovat /samozřejmě zkušební dny proplacené/.

Prvotní reakce prosím do zprávy opravdu jen spolehlivý a zruční zájemci s telefonním číslem a domluvíme se na schůzce.

Jméno:

Ivona

Telefon:

724... zobraz číslo

Lokalita:Mapa294 01 Mladá Boleslav

Vidělo:

165 lidí

Mzda/plat:

V textu