Hlavní stránka > Práce > Zdravotnictví > Inzerát č. 190856837

Dentální hygienistka / hygienista

- [10.9. 2024]

Do soukromé zubní kliniky v Karlových Varech hledáme dentální hygienistku / hygienistu.
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co od vás očekáváme
• Odpovídající vzdělání
• Profesionální přístup k pacientům
• Schopnost samostatné práce a spolupráce s týmem
• Spolehlivost a odpovědnost, pozitivní přístup a zájem o obor

Náplň práce
• Instruktáž a nácvik dentální hygieny
• Pomoc s výběrem vhodných pomůcek
• Odstranění zubního kamene ručními i ultrazvukovými nástroji
• Zkušenost s odstraněním poddásňového zubního kamene
• Pískování, bělení zubů
• Poradenská činnost v oblasti dentální hygieny

Nabízíme
• Nadstandardní mzdové ohodnocení
• Moderní a špičkově vybavené pracoviště v Karlových Varech
• Objednání pacientů a platby vyřizuje recepční
• Příjemný kolektiv i pracovní prostředí
• Plný/zkrácený úvazek či OSVČ
• Flexibilní pracovní dobu
• Nástup možný ihned
• Další informace na tel. +420 720 932 351

V případě zájmu zašlete váš životopis na e-mail: info@clinicforsmile.cz

Jméno:

Ivana Burgetová

Telefon:

720... zobraz číslo

Lokalita:Mapa360 01 Karlovy Vary

Vidělo:

70 lidí

Mzda/plat:

Dohodou