Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 190898979

Pekár - Nemecko - od 2800 € v čistom mesačne

- TOP - [18.9. 2024]

Agentúra VM Recruitment Vám ponúka novú zaujímavú pracovnú pozíciu v Nemecku.
Pracovná ponuka: Kuchár/Kuchárka v Nemecku

Miesto výkonu práce:
Nemecko, viac lokalít

Mesačná mzda:
Od 2800 € v čistom mesačne alebo
od 13.80 € Brutto na hodinu
+7.00 € v čistom diéty na hodinu
+Nočný príplatok
*možnosť týždenných záloh*

Náplň práce:
Príprava surovín:
Pekár musí starostlivo vybrať a pripraviť suroviny ako múku, droždie, vodu, cukor, soľ a iné prísady.

Miesenie cesta:
Miesenie je kritickou časťou procesu, kde sa premiešajú suroviny a pripraví sa cesto na ďalšie kroky.

Fermentácia:
Nechať cesto odpočívať a kysnúť je dôležité pre dosiahnutie správnej štruktúry a chuti chleba či pečiva.

Tvarovanie:
Pekár tvaruje chlieb alebo pečivo pred pečením, čo môže byť zručnosť vyžadujúca roky praxe.

Pečenie:
Pečenie je kľúčovým krokom, ktorý určuje konečnú kvalitu produktu. Teplota a dĺžka pečenia sú presne stanovené.

Rozvoz pekárenských výrobkov

Požiadavky na zamestnanca:
Nemecký jazyk od A2
Vodičský preukaz - jeden z partie
Auto podmienka

Firemné ubytovanie:
Samostatná izba/ spoločná izba-2 na izbe
Ubytovanie od 20 do 30€ na deň
MOŽNOSŤ NÁJSŤ SI VLASTNÉ UBYTOVANIE PO PRÍCHODE!

Pre viac informácií nás kontaktujte:

Monika Schwarzová
Tel.: +421 948 905 430
Email: info@vmrecruitment.com

Máte záujem? Kontaktujte nás a staňte sa súčasťou nášho tímu!

Jméno:

Barbora Ziaťková

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

102 lidí

Mzda/plat:

71 000 Kč