Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 190995412

Řemeslníky, zedníky pro pestrou práci

- [13.9. 2024]

Jsme přátelský tým nadšenců, co rádi posouvají projekty z papíru přímo do terénu. Přidej se k nám, nebudeš litovat!

Náplň práce:
- je různorodá (zednické práce, práce se dřevem, výkopové práce a jiné)

Očekáváme:
- zručné, šikovné lidi (4-5)
- ochotu cestovat na projekty (převážně Vysočina, Praha)

Mzda: 50.000 kč po zapracovaní

HPP nebo OSVČ

#zednickeprace #pracesedrevem #vykopoveprace #pracevterenu
#zemedelskeusedlosti #glampingovecentra #revitalizacekrajiny

Jméno:

Zuzana Remišová

Telefon:

774... zobraz číslo

Lokalita:Mapa393 01 Pelhřimov

Vidělo:

170 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč