Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 190996747

Kurýr/kurýrka na rozvoz nákupů pro firmu Rohlík.cz

- TOP - [19.9. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Náplň práce:

nakládka zboží.

spolupráce se skladem.

rozvoz nákupů společnosti

Rohlík.cz zákazníkům s donáškou až ke dveřím.

používání firemního telefonu a platebního terminálu.

vyúčtování denní tržby a odvod hotovosti do vkladového automatu.

udržování služebního vozidla v čistotě a s plnou nádrží na konci směny.

Požadujeme:

spolupráci na Živnostenský list.
zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost a zejména spolehlivost.
slušné vystupování a odolnost vůči stresu.
časovou flexibilitu.
řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

férové platové ohodnocení.
veškerá dýška do vaší kapsy.
plánování směn je flexibilní dle Vašich časových možností - máme stanovený minimální počet dní, (4) které u nás musíte měsíčně odjezdit (práce je celodenní.)

Mzda 35.000 až 50.000 Kč / měsíc

Jméno:

Natálie

Telefon:

732... zobraz číslo

Lokalita:Mapa628 00 Brno

Vidělo:

875 lidí

Mzda/plat:

V textu