Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 191153024

Elektromechanik Česká Třebová až 57000Kč/měs.

- TOP - [19.9. 2024]

PROFESIA.SK - práca, zamestnanie, ponuky práce, brigáda, voľné pracovné miesto
Prehľad
Ponuky
Uchádzači
Databáza životopisov
Cenník
P&P Construction s.r.o.
nabor@ppconstruction.sk
Služby
Prehľad služieb
Prehľad faktúr
Nastavenia
Prihlasovacie údaje
Údaje o spoločnosti
Používatelia konta
Nastavenia marku
Pomoc a podpora
Kontakt
Odhlásiť sa
Zverejnená ponuka
Na stránke: www.profesia.sk, www.profesia.cz
ID: 4917988
Vytvorené: 12.9.2024 08:38:49
Aktualizácia: 16.9.2024 15:55:04
Zverejnené: 12.9.2024 08:38:49
Platnosť: 12.10.2024Pozícia: Elektromechanik
Pracovná oblasť: Elektrotechnika a energetika
Vyhovujúce životopisy nie sú posielané e-mailom
Pracovná ponuka čaká na preverenie Oddelením podpory zákazníkov.

Vidíme sa na Profesia days 2024
Žilina: Dom odborov 25. 9. - 26. 9. 2024
Košice: Kulturpark 23. 10. - 24. 10. 2024

Rezervujte si miesto
×Pracovnú ponuku ste úspešne zmenili.
add-icon

Místo práce
Česká Třebová 2, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
250 - 340 Kč/hod.
Informace o pracovním místě
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
​Máte elektrotechnické vzdělání a hledáte práci na ranní směny? Pro našeho významného klienta v oblasti kolejové výroby, hledáme nové kolegy-ně na pozici elektromechanika na ranní směny. Nabízíme možnost spolupráce na HPPa ubytování v místě pracoviště.

​NENÍ NUTNÁ VYHLÁŠKA !

​Náplň práce:
​Práce pouze na denních směnách (možnost pracovat i 12 hodin denně)
​Montáž elektroinstalace v nových i starších vlakových soupravách
​Vstupní pohovor

​Co od Vás očekáváme:
​Elektrotechnické vzdělání
​Praxe v oboru min. 2 roky
​Vyhláška č. 50, §6 – výhodou / ne podmínkou
​Orientace v technické/výkresové dokumentaci – výhodou
​Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost
​Zdravotní způsobilost

​Co Vám můžeme nabídnout:
​HPP – 250 Kč/hod – netto IČO: 340Kč/hod
​Možnost ubytování (10 minut od místa práce)
​Možnost přesčasů
​Možnost poskytnutí záloh
​Koordinátor 24/7

​V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: andreavohralikova@shjobs.cz případně na tel. čísle 603346698.

​Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.
​Těšíme se na Vás !​

Jméno:

Nabor123

Telefon:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa560 02 Ústí nad Orlicí

Vidělo:

39 lidí

Mzda/plat:

V textu