Hlavní stránka > Práce > Zemědělství > Inzerát č. 191166229

Jezdec (klasický styl jízdy) pro mladé koně. Částečný úvazek

- TOP - [19.9. 2024]

Pro naši koňskou stáj v 38411 Netolice, okres Prachatice, hledáme kvalifikovaného člověka na pozici jezdec pro mladé koně.

Vzhledem k tomu, že v současné době máme na trénink malé koně a poníky, potřebujeme malého a velmi lehkého jezdce (cca 55 kg).Pouze osoba starší 18 let.

Požadují se dobré dovednosti klasického drezurního ježdění (alespoň úroveň Z). Stejně tak zkušenosti s výcvikem mladých koní. Včetně lonžování a zvykání si na sedlo a jezdce.

V areálu je malá jezdecká hala. K dispozici jsou také venkovní arény (20x40m, 22x45m).

NABÍZÍME:

* Dobrá mzda po dohodě a na základě dostupných zkušeností a dovedností.
+ Cestovní příspěvek při dobré spolupráci

* Přátelský kolektiv

* Spolupráce musí být možná minimálně po dobu následujících 5-6 měsíců. Od 1.10.24.
Pracovní doba je od 7:00 do 12:00, 4 dny v týdnu. Dlouhodobě je možný i více hodin nebo pozice na plný úvazek.

* Náplň práce zahrnuje: péči o koně, přípravu na výcvik, výcvik (lonžování, ježdění), potréninkovou péči, vodení koní na pastvu nebo do výběhu.

POTŘEBUJEME:

* Spolehlivost, samostatnost a pečlivost.

* kladný vztah ke zvířatům a klidná interakce se zvířaty

* Nutný vlastní odvoz (autem). Tato pozice je nabízena bez ubytování.

*V areálu je zákaz kouření.

Pro další informace nás prosím kontaktujte.
Zašlete nám prosím své jízdní video se svým jménem a telefonním číslem pro zpětné zavolání na info@ponysport.eu.

Jméno:

Farma

Telefon:

724... zobraz číslo

Lokalita:Mapa384 11 Prachatice

Vidělo:

100 lidí

Mzda/plat:

V textu