Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Ostatní > Inzerát č. 191199975

Vodič VZV v sklade - Nemecko - Dingolfing

- TOP - [19.9. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Agentúra VM Recruitment Vám ponúka novú zaujímavú pracovnú pozíciu v Nemecku.

Pracovná ponuka:
Vodič VZV , Nemecko

Miesto výkonu práce:
Nemecko, Dingolfing

Mesačná mzda:
- od 3 166 - 3 880 € v hrubom mesačne
- od 18.85 € v hrubom + 75 € dochádzkový bonus
*možnosť týždenných záloh*

Náplň práce:
Vodič VZV (vodič vysokozdvižného vozíka) je osoba, ktorá je oprávnená obsluhovať vysokozdvižný vozík (VZV), čo je manipulačný stroj určený na prepravu a manipuláciu s materiálmi vo vertikálnej aj horizontálnej rovine. Vodič VZV musí prejsť špeciálnym školením, ktoré zahŕňa teoretickú aj praktickú časť.

Školenie a osvedčenie: Vodič musí absolvovať certifikované školenie, ktoré zahŕňa teóriu a prax v obsluhe vysokozdvižného vozíka. Po úspešnom absolvovaní dostane osvedčenie (preukaz vodiča VZV).

Zdravotná spôsobilosť: Vodič musí preukázať zdravotnú spôsobilosť, najmä schopnosť sústredenia a dobrý zrak.

Zodpovednosť a bezpečnosť: Pri obsluhe VZV je kľúčové dodržiavať bezpečnostné pokyny a normy, aby sa predišlo nehodám na pracovisku.
Vysokozdvižné vozíky sa často používajú v skladoch, továrňach a logistických centrách na premiestňovanie paliet a iných ťažkých materiálov. V závislosti od typu VZV a pracovných podmienok môže byť potrebná aj ďalšia špecializácia alebo typ osvedčenia.

Požiadavky na zamestnanca:
- Nemecký jazyk na základnej úrovni A2
- Vodičský preukaz na VZV do 5 ton
- Vlastné vozidlo a vodičský preukaz
- Čistý register trestov

Ubytovanie :
Firemné ubytovanie
Možnosť sprostredkovania ubytovania v blízkosti skladu
Nákladný na bývanie 350 € až 450 € na osobu
Spoločná izba-2 na izbe
MOŽNOSŤ NÁJSŤ SI VLASTNÉ UBYTOVANIE PO PRÍCHODE!

Pre viac informácií nás kontaktujte:

Monika Schwarzová
Tel.: +421 948 905 430
Email: info@vmrecruitment.com

Máte záujem? Kontaktujte nás a staňte sa súčasťou nášho tímu!

Telefon:

004... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

59 lidí

Mzda/plat:

97 000 Kč
Uživatel
OblíbenéPřidat do oblíbených
SpamOznačit špatný inzerát
Chybná kategorieOznačit chybnou kategorii inzerátu
TiskVytisknout inzerát
FacebookSdílejte na Facebooku
MailDoporučit kamarádovi