Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 191232565

Realitní makléř/ka pro Jihlavu

- [18.9. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Rozšiřujeme tým v Jihlavě – staň se realitním makléřem!
Hledáte kariérní příležitost, kde můžete využít své schopnosti a zároveň se dále rozvíjet? Připojte se k našemu dynamickému týmu v Jihlavě!
Náplň práce:
Spolupráce na ŽL
Vedení obchodních případů: Od prvního kontaktu s klientem až po uzavření smlouvy.
Realitní poradenství: Poskytování profesionálního poradenství klientům dle jejich potřeb.
Tvorba zakázek a nacenění: Tvorba a prezentace zakázek, nacenění nemovitostí, prohlídky.
Prezentace a realizace zakázek: Prezentace nemovitostí a realizace obchodů.
Klientské schůzky a komunikace: Schůzky s klienty, komunikace s právníky a kolegy.
Spolupráce s týmem profesionálů: Pracujte v kvalitním týmu odborníků.
Moderní nástroje: Využívání cenových map, Stormmbooku a dalších nástrojů pro optimalizaci cen.
Osobní rozvoj: Neustálé učení a zdokonalování sebe sama.
Co získáte:
Dvouměsíční podpora: Finanční podpora v začátcích.
Zkušený mentor: Spolupráce se zkušeným makléřem.
Podpora firmy a kolektivu: Silné zázemí a podpora zkušeného týmu.
Firemní benefity: Dovolené, akce, a další výhody.
Revoluční nástroje: Tablet s aplikací, SMS podpis a další IT vychytávky.
Marketingová podpora: Vlastní marketingové oddělení, které se stará o propagaci.
Právní zázemí: Právní oddělení pro vypracování potřebných dokumentů.
Další podpora: IT oddělení, call centrum, technické a reklamní oddělení.
Co očekáváme od Vás:
Dochvilnost a spolehlivost
Znalost práce s PC a mobilními zařízeními
Řidičský průkaz a vlastní automobil
Aktivní a komunikativní přístup
Reprezentativní vystupování
Pokud jste připraveni na novou kariérní výzvu v dynamickém oboru realit, přidejte se k nám a rozvíjejte svou kariéru s námi!

Jméno:

Tereza Novotná

Telefon:

607... zobraz číslo

Lokalita:Mapa586 01 Jihlava

Vidělo:

30 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč