Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 191267872

Řidič tatry - Stavba dálnice D55 Krčmaň - Olomouc

- [19.9. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Řidič tatry - Stavba dálnice D55 Krčmaň - Olomouc - 1
Řidič tatry - Stavba dálnice D55 Krčmaň - Olomouc - 2
Řidič tatry - Stavba dálnice D55 Krčmaň - Olomouc - 3
Hledáme řidiče tatry pro práci na stavbě blízko Olomouce:

Náplň práce:
* přeprava stavebního materiálu na stavbě
* Dodržování předpisů

Nabízíme:

* Mzdu 200kč/hod čistého
* Práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
* Zázemí stabilní společnosti
* Zajištění pracovního oděvu zaměstnavatelem
* Možnost využití firemního automobilu

Požadujeme:

* Řidičský průkaz skupiny B, C.
* Profesní průkaz
* Pracovitost, zodpovědnost a časovou flexibilitu
* Schopnost samostatně řešit problémy a udržovat auto v dobrém stavu
* Zdravotní způsobilost

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Neváhejte nás kontaktovat!

Agro Logistic Solution s.r.o.
Věry Pánkové 829/2
779 00 Olomouc
IČO: 07168489

Telefon:

774... zobraz číslo

Lokalita:Mapa779 00 Olomouc

Vidělo:

84 lidí

Mzda/plat:

V textu