Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 191298299

Prodejce vozů pro naši pobočku UH CAR ve Starém Městě

- TOP - [20.9. 2024]

Rozšiřujeme náš tým a hledáme posilu na pozici prodejce vozů pro naši pobočku UH CAR ve Starém Městě.

Jsme rodinná firma s 27letou historií a přátelským kolektivem. Rádi tě mezi námi uvítáme.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Prodej nových i ojetých vozidel
- Péče o stávající zákazníky a hledání nových příležitostí pro spolupráci
- Hledání nových obchodních příležitostí
- Nezbytná administrativa spojená s prodejem
- Komunikace se zákazníky a předvádění vozidel
- Plnění prodejních plánů
- Podpora marketingových aktivit

CO OD TEBE OČEKÁVÁME:
- Obchodního ducha a schopnost identifikovat a využívat obchodní příležitosti
- Profesionální vystupování a vyjednávací schopnosti
- Zkušenosti s obchodováním
- Dobré komunikační a prezentační schopnosti
- Schopnost efektivní organizace práce
- Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?
✅ Progresivní finanční ohodnocení
✅ Zajímavou, dynamickou a různorodou práci
✅ Služební automobil, PC a telefon i pro soukromé účely
✅ Možnost osobního i profesního růstu
✅ Komplexní adaptační plán a produktové školení
✅ Příspěvek na stravování
✅ Práci ve firmě s rodinnou atmosférou a dlouholetou tradicí

MÁŠ O TUTO POZICI ZÁJEM?
Pošli nám odpověď přes formulář na webu zde:
???? https://uhcar.cz/kariera/

...nebo nás kontaktuj na telefonu 770 192 700 nebo e-mailu manager@uhcar.cz

Jméno:

Adrian Suchánek

Telefon:

770... zobraz číslo

Lokalita:Mapa686 03 Uherské Hradiště

Vidělo:

16 lidí

Mzda/plat:

Dohodou