Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 191324480

Recepční - se znal.angličtiny Brno

- [20.9. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Pracovní náplň

Uvítání, ohlašování návštěv a vedení knihy návštěv
Evidence vozidel
Správa vstupních karet a klíčů
Obsluha a správa kancelářské techniky (telefon)
Poskytování informací
Komunikace s klienty v cizím jazyce (angličtina)
Pracovní doba PO-PÁ 7:00-19:00 dlouhý-krátký týden
Pracoviště:Brno-Komárov
Požadujeme:

Znalost angličtiny mírně pokročilá úroveň
Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
Dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání

Nabídka:

Zaměstnání v příjemné prostředí na HPP zkrácený úvazek pro invalidu 130Kč/hod.
Profesionální zaškolení na pracovišti
Bonus za přivedení nového pracovníka až 5 000,- Kč
Pracovní místo vymezené zaměstnavatelem pro invalidu

Jméno:

Součková

Telefon:

607... zobraz číslo

Lokalita:Mapa619 00 Brno

Vidělo:

24 lidí

Mzda/plat:

130 Kč