Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 191324830

Ponuka pre elektrikárov na bytovú elektroinštalácie

- [20.9. 2024]
Smazat/ Upravit/ Topovat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zapájanie vypínačov, lámp, zástrčiek. Ide o troj a viac rodinné domy.

Možná občasná práca v priemysle, ťahanie káblov a trasovanie káblov.

Zamestnanecké výhody, benefity
Ubytovanie je zabezpečené a preplatené prípadne refakturované!

Turnusy 3+1 alebo 4+1 podľa dohody

Fakturácia: 1x za 2 týždne. Splatnosť faktúry je 14/17dní.
Práca je na živnosť, pracuje sa 50-60 hod./týždeň

Cena: 22-24 €/hod. (sadzba závisí od skúseností, prípadne od jazykových znalostí)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Stavebný priemysel

Klient je náš dlhodobý a spoľahlivý partner.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
B
Prax na pozícii/v oblasti
elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik
Počet rokov praxe
2
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prax minimálne 2 roky v oblasti výroby bytových a priemyselných elektroinštalácií.
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. §21 a vyššie

- nutnosť ovládať nemecký jazyk

- živnosť

- auto

- základné elektrikárske náradie
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.
- prilba, bezpečnostné topánky, štandardné ochranné pomôcky, rukavice

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na info@gama-monteure.sk alebo nám zavolajte na číslo 0911 891 417.
Pridajte sa aj vy k našim spokojným spolupracovníkom.

Jméno:

Bohunická

Telefon:

+42... zobraz číslo

Lokalita:Mapa987 66 Zahraničí

Vidělo:

30 lidí

Mzda/plat:

24 Kč