Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 191326215

ADMINISTRAVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

- [20.9. 2024]

HLEDÁME ŠIKOVNÉHO PRACOVNÍKA NA POZICI ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK V DOPRAVĚ

Pokud máte zkušenost s prací na počítači, jste spolehliví, komunikativní a loajální, rádi Vás přivítáme do našeho týmu

Náplň práce:
organizovat export a import pro naše nákladní vozidla
komunikace se zákazníky, řidiči a dopravci
práce na PC (MS Office, TIMOCOM, RAAL, TRANSPOREON, e-mailová komunikace)
administrativní činnost

Nabízíme:
samostatnou různorodou práci v příjemném kolektivu
odpovídající platové ohodnocení
zaměstnanecké benefity
možnost práce na zkrácený úvazek

Místo výkonu práce: Doksany 69

Požadujeme:
znalost práce na PC (MS office, e-mailová komunikace)
schopnost efektivně plánovat
komunikační a organizační schopnosti, aktivní řešení problémů
samostatnost i práce v týmu

Výhodou: znalost angličtiny a němčiny

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: sekretariat@autodopravaberanek.cz

Jméno:

Ota Beránek

Telefon:

739... zobraz číslo

Lokalita:Mapa411 82 Litoměřice

Vidělo:

19 lidí

Mzda/plat:

Dohodou