Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 191327862

Montážní dělnice Valašské Meziříči i bez praxe od 28.000Kč

- TOP - [21.9. 2024]

Pro našeho významného klienta v oblasti automobilového průmyslu, hledáme nové kolegyně na pozici Montážní dělnice. Pokud jste manuálně zručná a máte praxi z výroby, rádi Vám nabídneme stabilní zaměstnání na HPP s možností nástupu IHNED !

Těšíme se na Vás !

Náplň práce:
Kompletace reproduktorů pro automobilový průmysl
Příprava součástek před osazením dílů do výrobní linky
Vizuální kontrola hotových výrobků
Co od Vás očekáváme:
Praxe na obdobné pozici – velkou výhodou
Manuální zručnost a zodpovědný přístup
Akceptace pracovních postupů
Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
Zdravotní způsobilost
Co Vám můžeme nabídnout:
Zaměstnání na HPP
Hodinovou mzdu od 170 Kč/hod – netto
Stravné k výplatě v hodnotě 80 Kč za odpracovanou směnu
Možnost poskytnutí zálohy
Servis Koordinátora 24/7
V případě, že Vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na inzerát nebo přímo na e-mailu: andreavohralikova@shjobs.cz případně na tel. 603346698.

Není to práce pro Vás? Podívejte se na naši webovou stránku www.shjobs.cz nebo na Facebookovou stránku SH Job Partners.

Tešíme se na Vás!

Jméno:

Nabor2

Telefon:

603... zobraz číslo

Lokalita:Mapa757 01 Vsetín

Vidělo:

18 lidí

Mzda/plat:

V textu